سوالات متداول

در این بخش به برخی از سوالات که مدنظر شما مشتریان گرامی هم می باشد
بطور دقیق جواب داده شده است .
شماره ساز ، اولین سامانه فروش شماره مجازی در ایران می باشد که کاربران را قادر می سازد با خریداری هر شماره مجازی بتوانند پیامک فعالسازی سایت ها یا نرم افزار های شبکه اجتماعی خود را به آسانی و با سرعت بسیار بالایی دریافت کنند .
در حال حاضر شماره های در دسترس برای خریداری توسط کاربران متعلق به کشور های چین و روسیه و آمریکا می باشد، این سامانه در نظر دارد در آینده نزدیک کشورهای دیگری را هم به لیست خود اضافه کند.
خیر ، این شماره ها فقط قابلیت دریافت پیامک را دارند و هیچگونه تماسی را دریافت نمی کنند .
Google, Facebook, WhatsApp, LINE, Chatroulette, eBay, Instagram, BeeTalk, Telegram, Visit-X, Yahoo, VK.com, Naver, Airbnb, taobao, freelancer, Webmoney, coinbase, wechat, Fotolia, Tinder, Viber, Common Project, twitter, Voxox, 115.com, Azure, skype, GetResponse, burner, Uber, Outlook, Astrill, Amazon, Weibo, Liqpay
قیمت شماره های مجازی ما نسبت به تعداد خرید توسط شما شامل تخفیف تا حداکثر 40 درصد می باشد و حداکثر قیمت ما در حال حاضر 2000 تومان و حداقل قیمت 600 تومان می باشد.
بر طبق قراردادهای که ما برقرار کرده ایم، اوپراتور ها ملزم شدند تا حداکثر 3 ماه این خط را به غیر نفروشند،لازم به ذکر هست که اگر خطی برای یک نرم افزار خاص یا سایت خاص به کار گرفته شده باشد توسط شما، شخص دیگری نمی توانند از همان خط در آینده برای همان نرم افزار استفاده نماید .
ثبت نام در سامانه شماره ساز کاملاً رایگان می باشد و می توانید از بخش ورود به سامانه قسمت عضو شوید را انتخاب کرده و اطلاعات خود را برای ثبت در سامانه وارد نمایید .
در قدم اول شما باید بر اساس تعداد خطی که مورد نیاز می باشد ، حساب کاربری خود را شارژ نمایید و سپس با ورود به بخش خرید شماره و انتخاب نرم افزار و سایت مورد نظر، اقدام به خرید شماره مجازی نمایید.
باید بلافاصله بعد از خریداری شماره مجازی آن را در سایت و نرم افزار مورد نظر خود وارد نمایید و حداکثر تا زمان مشخص شده در هر صفحه برای دریافت پیامک در اختیار شما قرار می دهد .
بله، اگر در مدت مشخص شده پیامکی دریافت نکرده اید سامانه هزینه ای را از شما کسر نمیکند.

ورود به پنل مدیریت

مرا به خاطر بسپار